Testowe Forum "Monjia"

Witam na mojej stronie ^^

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-30 17:58:41

Monjia
Administrator
Dołączył: 2016-11-03
Liczba postów: 4
Steam: Tiseyra
Discord: tiseyra
WWW
WindowsChrome 55.0.2883.87

DiamondMT2

Serdecznie zapraszam na serwer DiamondMT2

Strona serwera

Ukryta wiadomość

Forum serwera

Ukryta wiadomość

Downolad


Kilka słów z mojej strony na temat serwera

Poczatek mojej przygody z tym serwerem był i jest nadal dobry. Jak wiemy na początku zawsze jest łatwo i szybko. Ale z czasem kiedy przekroczymy próg 95lv zaczynają się juz schody. A dlaczego? Juz spiesze sie z wyjasnieniem. Dlatego ze w GrocieV2 jest walka o spota, a innego expowiska nie ma. I musimy na tej mapie kisic sie do 105lv. Co prawda teraz juz sie uspokoiło to bo serwer troche stoi. Ale na starcie to istna tragedia. Najwiecej osób ksuło z Jinno (ja Shinsoo). Teraz przy dobrych wiatrach mozna w czasie hmm powiedzmy 1/1.5h wbic z 95lv do 105lv.
Najwięcej kasy leci na Lodowej (mapa 114lv) ale i tam jest jeden dobry spot i jak wiemy równiez trzeba walczyc z innymi o niego [dblpt][slash].
A nastepne mapy tak samo. Jeden dobry spot = walka o niego.
Ulepszacze... co mozna o tym napisac [dblpt][slash] trudno wydropic. Zakupic owszem mozna ale trzeba miec "gruby potrfel" ceny od 200kk+.
A jesli chodzi o samo ulepszanie to czesto pali [dblpt][slash]. Ale przeciez o to chodzi w Diamondzie [dblpt]D

Ocena Administracji 6,5/10 [sred])
Nic praktycznie nie robi, czasami dadza raty. Bardzo rzadko kiedy sa jakiekolwiek eventy. Czeste przerwy.

OCENA SERWERA

7,5/10

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rismear - lightspeak - legi - polskiserwerplay - nessa